Sen yolla, Biz çekelim! ®
Web siteniz, çevrimiçi mağazanız, Amazon pazarı, baskı ve daha fazlası için beyaz arka plan ürün fotoğrafçılığı konusunda uzmanız. Ürünlerinizi İzmir stüdyomuza gönderin, ekibimiz onları burada çekecek ve kurgulayacak, ardından size geri göndereceğiz.
2008’teki başlangıcımızdan bu yana, küçük girişimlerden ünlü şirketlere  kadar dünya çapında yüzlerce müşteriyle çalıştık. Müşterilerimizle harika ilişkiler kurduk, çoğu 10 yılı aşkın süredir düzenli olarak çalışıyoruz.
Konumunuz ne olursa olsun bizimle çalışmayı kolaylaştırmak için sürecimizi mükemmelleştirmek için on yıldan fazla zaman harcadık. Uzak bir fotoğraf stüdyosuyla nasıl çalışılacağını merak mı ediyorsunuz? Adımları açıklayan ve en sık sorulan soruları yanıtlayan bir kılavuz hazırladık.


1. Siparişi Başlat
Sayfamızı ziyaret edin ve formu doldurun. Gönderildiğinde, benzersiz bir referans numarası ve ayrıntılı gönderim talimatlarını içeren bir yanıt alacaksınız. Göndermeden önce bir teklif almak isterseniz, bize projenizin ayrıntılarını gönderebilirsiniz ve size bir teklif e-postası göndereceğiz
2. Ürünlerinizi Bize gönderin
Ürünlerinizi paketleyin ve İzmir'deki stüdyomuza gönderin. Çentiklerden, eziklerden ve çiziklerden kaçınmaya çalışarak, yapabiliyorsanız en iyi ürünleri denemek ve seçmek iyi bir fikirdir. Elbette, taşıma sırasında hasar görmemeleri için her bir öğeyi güvenli bir şekilde paketleyin. Ürünlerinizin ne zaman ulaştığını size bildirebilmemiz için referans numaranızı kutunun içine yazın.
3. Ürünlerinizin Fotoğrafı çekiyoruz
Ürünleriniz stüdyomuza ulaştığında, sizi bilgilendirmek için sizinle iletişime geçeceğiz. Artık ürünleriniz elimizde olduğuna göre, siparişinizin ayrıntılarını gözden geçireceğiz ve başlamadan önce aklınıza gelebilecek tüm soru veya endişelerinizi sizinle görüşeceğiz. Ödeme işlendikten sonra eğlence başlar ve fotoğraflarınızı çekmeye hazırız​​!​​​​
4. Anında çevrimiçi teslimat
Fotoğraflarınız hazır olduğunda ve teslimat standartlarımızı karşıladığında, onları hemen görüntüleyip indirebileceğiniz özel bir çevrimiçi galeride yayınlayacağız. İstediğiniz zaman geri dönüp indirebilmeniz için fotoğraflarınızı çevrimiçi olarak saklıyoruz. Herhangi bir değişiklik veya ekleme yapmak isterseniz (ek ücret uygulanabilir) bize bildirin, ürünlerinizi geri göndermeden önce bunları yapalım.
Proje tamamlandığında, ürünlerinizi dikkatlice paketleyip size geri göndereceğiz. Nakliye ücretleri faturanıza eklenebilir veya anlaşmalı kargolarımız ile hesabınızdan tahsil edilebilir.
Merak Ettikleriniz!

1. Fiyatlandırma Kendi stüdyomuz)

Fotoğraf başına mı yoksa ürün başına mı ücret alıyorsunuz ? Fotoğraf başına ücret alıyoruz. Bu, iki ürününüz varsa ve her biri 3 fotoğraf istiyorsanız, toplam 6 fotoğraf için ücretlendirileceğiniz anlamına gelir.
Maliyeti ne kadar olacak ? Bir projenin toplam maliyetindeki en büyük faktör, sipariş edilen fotoğrafların sayısıdır. Birkaç küçük projeye kıyasla bir büyük projeyi çekmek çok daha verimli olduğu için, fiyatlandırma modelimiz siparişinizin boyutu arttıkça önemli indirimler içerir. 
Nasıl öderim ? Projenize başlamadan önce, teklifi kabul etmek ve ödemek için kullanabileceğiniz bir ödeme bağlantısı içeren bir teklif göndereceğiz. Tüm önemli kredi kartlarının yanı sıra banka havalesi olarakta  kabul ediyoruz.
Çok sayıda küçük projem varsa miktar oranını alabilir miyim?  Oranlarımız daha büyük bir siparişle düşüyor çünkü büyük bir projeyi çekmek bizim için birkaç küçük proje çekmekten daha verimli. Bu nedenle her proje, her siparişin büyüklüğüne göre ayrı ayrı fiyatlandırılır.

2. Fiyatlandırma (Stüdyo dışı çekimler)

 Stüdyomuz dışı çekimlerde projeye göre gerekli ışık ve görüntüleme ekipmanları tarafımızca sağlanmaktadır. Profesyonel aydınlatma, yüksek çözünürlüklü fotoğraf makinası ve global olarak kabul görmüş son sürüm uygulamalar ile çok iddalıyız.
Bu çekim türünde günlük olarak fiyat vermekteyiz.

3. Süreç
Müşteri olmak için İzmir yakınlarında bulunmam gerekir mi? Bizimle çalışmak için İzmir'de, olmanıza gerek yok!  * Başından beri, konumunuz ne olursa olsun profesyonel ürün fotoğrafçılığı sağlayan bir “posta siparişi” hizmetiyiz.* Ama eğer yerelseniz, gelin ve bizimle yüz yüze görüşün!

Fotoğraf projeleri ne kadar sürer? Çoğu proje, ürünlerinizi ve ödemenizi aldığımız andan itibaren tatiller hariç yaklaşık 1 hafta içinde teslim edilir. Projeniz çok sayıda fotoğraf içeriyorsa, bu üretim süresini uzatabilir.
Daha hızlı bir geri dönüş gerekiyorsa, duruma göre acil servis hizmetide mevcut olabilir.
Özellikle yoğun dönemlerde teslimat süreleri biraz artabilir, bu nedenle lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin; beklenen üretim sürelerini onaylamaktan memnuniyet duyarız

Ya bir görüntünün yeniden çekilmesini istersem? Bir hata yaptıysak, fotoğrafları düzeltmek için ücretsiz olarak memnuniyetle yeniden çeker veya düzenleriz. Sanatsal veya editoryal nedenlerle veya müşteri hatası veya ihmalinden kaynaklanan yeniden çekimler, değişiklik talebi sırasında teklif edilecektir.

4. Teslimat

Fotoğraflarım hangi formatta teslim ediliyor? Standart ürün fotoğrafları, 3000 × 3000 piksel boyutunda maksimum kalite ayarları kullanılarak yüksek çözünürlüklü, 300 DPI jpeg olarak teslim edilir. Ürün şekline bağlı olarak, en uzun boyut en az 3000 piksel bırakılarak fazla beyaz alan kırpılabilirken, diğer boyut fotoğrafı çekilen ürünün şekline uyacak şekilde kırpılır.
Hero Shots, 7360 × 4912 pikseldir (kırpmadan önce) ve saydamlıkla katmanlı bir tiff formatında sunulur.
Sunucumuz, yüksek çözünürlüklü orijinallere ek olarak, web'de kullanmak üzere daha küçük boyutlu birkaç jpeg görüntüsü arasından seçim yapmanıza da olanak tanır.
Bitmiş fotoğraflarımı nasıl teslim edersiniz? Tamamlanan fotoğrafların teslimi, özel görüntü barındırma sunucumuz aracılığıyla gerçekleşir. Projenizin tamamlanmasının ardından size benzersiz bir bağlantı ve şifre verilecektir. Yüksek çözünürlüklü resimlerinizi görüntülemek ve anında indirmek için resim sunucumuzda oturum açın. Görüntülerinizi daha sonra görüntülemek ve ücretsiz olarak indirmek için sunucumuzda saklıyoruz. (3 ay)
Görüntülerle birlikte ne tür bir lisans geliyor? Nihai teslimatın ardından, fotoğraflar telifsiz olarak kullanım için size lisanslanır. Bu, herhangi bir yayınınızdaki fotoğrafları, istediğiniz kadar geniş bir dağıtımla, kullanımları için bize telif ücreti ödemeden, istediğiniz kadar kullanmakta özgür olduğunuz anlamına gelir. Bu fotoğrafların basılı reklam, ambalaj, internet, televizyon vb. Dahil her türlü yayında kullanımına izin veriyoruz. Teslim edilen fotoğrafların telif haklarını saklı tutuyoruz ve fotoğraflar önceden yazılı izin alınmadan üçüncü şahıslara yeniden satılamaz haldedir.

 
izmir ürün fotoğrafçısı, ürün fotoğrafçısı, moda fotoğrafçısı, takı fotoğrafçısı, endüstriyel fotoğrafçı, mobilya fotoğrafçısı, Trendyol fotoğrafçısı, amazon fotoğrafçısı, 
Back to Top